Seminarium Stowarzyszenia Producentów Betonów

W dniu 11 maja br. o godzinie 14:00 na Wydziale Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska Politechniki Łódzkiej przy Alei Politechniki 6 w audytorium B11 w budynku B7 na kampusie B odbędzie się Seminarium Stowarzyszenia Producentów Betonów

PROGRAM:

14:00 - 14:10– Otwarcie seminarium dr hab. inż. Renata Kotynia, prof. PŁ, prodziekan do spraw Innowacji i Współpracy z Gospodarką oraz  Józef Kostrzewski – Dyrektor Biura Stowarzyszenia

14:10 - 14:25 –  Prefabrykacja betonowa i autoklawizowany beton komórkowy w Polsce na tle Stowarzyszenia Producentów Betonów - Józef Kostrzewski (SPB)

14:25 - 14:50 – Współczesne konstrukcje z elementów prefabrykowanych – Dominik Rachoń (Pekabex)

14:50 - 15:15 – Autoklawizowany beton komórkowy w świetle zrównoważonego rozwoju  - Paweł Sanigórski (H+H Polska)

15:15 - 15:30 – Prezentacja Solbet – Tomasz Rybarczyk

15:30 - 15:45 – Prezentacja Rector – Przemysław Deryło

15:45 - 16:00 – Nowoczesne domieszki chemiczne. Pokonywanie barier w aspekcie produkcji prefabrykatów betonowych –  Michał Szymański (Chryso Polska)