2018 Sympozjum IASS

Podobnie jak w latach ubiegłych i w tym roku organizujemy kolejne Sympozjum IASS, tym razem na Wydziale Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska Politechniki Łódzkiej. Konferencja ta dotyczy zagadnień mechaniki konstrukcji, inżynierii budowlanej, a także architektonicznej, a jej materiały zostaną wydane w recenzowanych materiałach konferencyjnych przez Wydawnictwo Politechniki  Łódzkiej posiadających odpowiedni numer ISBN.Konferencja odbędzie się w grudniu 2018, termin skadania abstraktów: sierpień 2018.