2018. VIII International Festival .....

Kazakh Leading Academy of Architecture and Construction zaprasza do udziału w VIII International Festival of Architectural, Civil Engineering and Design Schools of Eurasia, który odbędzie się w dn. 16-17 listopada br. w Technical University of Moldova.

Aplikować mogą absolwenci I i II stopnia studiów, którzy obronili się w 2018 r. na następujących kierunkach:
   * Architektura
   * Wzornictwo
   * Inżynieria Lądowa
   * Produkowanie Materiałów Konstrukcyjnych
   * Produkty i Konstrukcje
   * Technologia Obróbki Drewna
   * Produkty Drewniane.

Termin złożenia wniosków aplikacyjnych - 30 września br.
Więcej informacji oraz formularze aplikacyjne są w załącznikach:

Załącznik A,         Załącznik 1,         Załącznik 2,         Załącznik 3,         Załącznik 4,
Załącznik 5,         Załącznik 6,

Osoba kontaktowa w Kazakh Leading Academy of Architecture and Construction:
Sandugash Issabekova
International Department
International Educational Corporation (campus KazGASA)
28 Ryskulbekov St., Almaty, 050043, Kazakhstan
Tel.: 7 727 2208093