Dzień Młodego Archtekta

Już 23 marca na Wydziale Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska Politechniki Łódzkiej odbędzie się w formule ON-LINE „Dzień Młodego Architekta”. Wydarzenie jest organizowane wspólnie przez Wydział Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska Politechniki Łódzkiej z miesięcznikiem „BUILDER” w ramach ogólnopolskiego programu edukacyjnego „Builder for the Young Architects”.

W programie Dnia Młodego Architekta odbędą się wykłady dotyczące rozwiązań i technologii w architekturze oraz nowoczesnym budownictwie, przedstawione przez doświadczonych architektów i inżynierów, reprezentujących wiodące firmy w branży budowlanej. Podczas wydarzenia online będzie czas na zadawanie pytań i aktywny udział w wydarzeniu. KAŻDY UCZESTNIK OTRZYMA IMIENNY CERTYFIKAT POTWIERDZAJĄCY UDZIAŁ W DNIU MŁODEGO ARCHITEKTA.
UWAGA, żeby otrzymać certyfikat konieczne jest zarejestrowanie się na platformie Buildera oraz potwierdzenie obecności na wydarzeniu w dniu 23 marca podczas DMI. Wydarzenie odbędzie się na platformie Zoom (każda osoba zarejestrowana otrzyma link na podany adres mailowy).

ZACZYNAMY 23 MARCA, GODZ. 10.00

W załączeniu znajdziecie szczegółowy program DMA.

JUŻ DZIŚ DOKONAJ REJESTRACJI NA DMA: link do rejestracji: https://b4f.buildercorp.pl/Events/Details/135