2019 Zostań Wolontariuszem 10. MOBILITY WEEK!

Zostań Wolontariuszem 10. MOBILITY WEEK!

Poszukujemy osób chcących podzielić się doświadczeniem po Erasmusie oraz pomóc podczas 10. Mobility Week (18-28.11.2019) - wydarzenia promującego wyjazdy studenckie.

Już teraz możesz zapisać się na poszczególne wydarzenia Mobility Week - https://ife.edu.p.lodz.pl/course/view.php?id=134
Hasło do zapisów: erasmus

Pomożesz innym studentom zainteresowanym wyjazdami, a przy okazji spędzisz miło czas w międzynarodowym towarzystwie. Wolontariusze otrzymają pakiet gadżetów MW

Więcej informacji możesz uzyskać podczas spotkania dla Wolontariuszy, które odbędzie się 13 listopada (w środę) o godz. 18:00 w pizzerii Finestra, ul. Radwańska 33.
Serdecznie zapraszamy!
Liczy się uśmiech i pozytywna energia!!!

Nekrolog TJ

2019 Power Tower

Power Tower 2019
Tradycja i Nowoczesność

Karta zgłoszenia

Ulotka

Zapraszamy wszystkich studentów I roku Wydziału BAIŚ na spotkanie "Biuro Karier PŁ dla I roku - zadbamy o Twoją karierę już dziś".
Spotkanie informacyjne dla nowoprzyjętych studentów Politechniki Łódzkiej odbędzie się 28 października 2019 roku,
od godziny 18:00 w sali widowiskowej SDS, przy al. Politechniki 3a, I piętro.
W trakcie spotkania pracownicy Biura Karier przedstawią możliwości jakie daje Uczelnia w świadomym budowaniu swojej przyszłości zawodowej.
Przybliżona zostanie oferta Biura Karier dla studentów w tym m.in. baza ofert praktyk, staży i pracy, szkoleń, doradztwa zawodowego.

Ngroda

Z przyjemnością informujemy że Zarząd Województwa Łódzkiego Uchwałą Nr 1353/19 z dnia 8 października 2019 roku
przyznał nagrodę Marszałka Województwa Łódzkiego w XX edycji konkursu za najlepsze rozprawy i prace tematycznie związane z województwem łódzkim
pracownikowi naszego Wydziału -  dr inż. arch. Joannie Matuszewskiej z Instytutu Architektury i Urbanistyki Politechniki Łódzkiej,
za pracę: „Pomiędzy malarstwem, rzeźbą i architekturą - twórczość Stefana Krygiera”.

Poniżej załączam odnośnik do strony informującej o wynikach konkursu: