2020 Olimpiada Akademicka Politechniki Łódzkiej

Szanowni Państwo,

W tym roku przypada Jubileusz 75-lecia Politechniki Łódzkiej. W ramach tej okazji organizowana jest Olimpiada Akademicka, na której będzie toczyła się rywalizacja pomiędzy jednostkami PŁ w konkurencjach drużynowych i indywidualnych. Udział w zawodach mogą brać wszyscy pracownicy (byli pracownicy również), studenci, doktoranci i absolwenci PŁ.

Celem tego wydarzenia jest integracja społeczności akademickiej, promocja zdrowego trybu życia i przestrzeni sportowych dostępnych na terenie uczelni.

Choć termin Olimpiady przewidziany był na 01.04-05.06, to z uwagi na obecną sytuację w kraju, będzie pewnie zmieniony. Nie zmienia to faktu, że składy osobowe drużyn powinny powstać jak najszybciej.