ITforSHE

Fundacja Perspektywy jest organizatorem akcji Dziewczyny na Politechniki, w tym roku pierwszy raz odbędzie się Women in Tech Day to nowy segment programu IT for SHE adresowany do studentek i doktorantek kierunków technicznych i ścisłych.  Jego celem jest dostarczenie najnowsze i  wysokiej jakości wiedzy merytorycznej z zakresu nowych technologii oraz inspirowanie i wzmacnianie studentek za pomocą warsztatów z umiejętności miękkich, spotkań z mentorami - pracownikami najlepszych firm technologicznych, a także doradztwo karierowe - w nauce i biznesie.