Dr inż. Tomasz Jerominko

Stanowisko:

Pokój: 347

Stopnie i tytuły: dyplom mgr inż. w specjalności: „Urządzenia cieplne i zdrowotne i oczyszczanie powietrza w 1998r na Wydziale Budownictwa Politechniki Łódzkiej, stopień naukowy doktora nauk technicznych w dziedzinie „Budownictwo” w 2005r na Wydziale Budownictwa Politechniki Łódzkiej. Od 1998r zatrudniony w Katedrze Techniki Ogrzewczej.

Dorobek zawodowy:

Opublikował 10 artykułów w czasopismach i na konferencjach.

W 2003r uzyskał uprawnienia budowlane do projektowania i kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych.

Obszar badań:

Współpraca instalacji ogrzewania podłogowego z betonem. Kotłownie, węzły cieplne instalacje grzewcze i solarne.