Dr inż. Maciej Grzywacz

Stanowisko: Starszy wykładowca

Pokój: 347

Data urodzenia: 24.02.1972r. Stopnie i tytuły: dyplom mgr inż. w specjalności: „Urządzenia cieplne i zdrowotne i oczyszczanie powietrza w 1998r na Wydziale Budownictwa Politechniki Łódzkiej, stopień doktora  nauk technicznych w zakresie budownictwa w 2008r na Wydziale Budownictwa Politechniki Łódzkiej. Od 1998r zatrudniony w Katedrze Techniki Ogrzewczej.

Dorobek zawodowy:

Opublikował 8 artykułów w czasopismach i na konferencjach.

Obszar badań:

Kompensacja naturalna instalacji grzewczych wykonanych z tworzyw sztucznych. Kotłownie, węzły cieplne, instalacje grzewcze. Sieci ciepłownicze. Instalacje wody lodowej.