Mgr inż. Maria Lisowska

Stanowisko: Starszy wykładowca

Pokój: 347

Wykształcenie:

Dyplom mgr inż. w specjalności inżynieria środowiska uzyskany w roku 1980 na Wydziale Budownictwa i Architektury Politechniki Łódzkiej. Od 1983 roku zatrudniona w Politechnice Łódzkiej.

Dorobek zawodowy:

Uprawnienia budowlane bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych. Dziesiątki opracowań technologicznych, ekspertyz, analiz oraz projektów wykonawczych z zakresu ogrzewnictwa i wentylacji dla urzędów, jednostek państwowych i inwestorów prywatnych.

Obszar zainteresowań:

Sieci ciepłownicze, źródła ciepła – w tym kotłownie i węzły ciepłownicze, instalacje grzewcze i wentylacyjne.