Mgr inż. Małgorzata Jurewicz

Stanowisko: Pracownik inżynieryjno - techniczny

Pokój: 36

Wykształcenie:

Politechnika Łódzka, Wydział Budownictwa i Architektury, Instytut Inżynierii Lądowej i Sanitarnej, 1989 r., tytuł zawodowy: mgr inż. inżynierii środowiska, specjalność – urządzenia sanitarne, tytuł pracy magisterskiej: „Badania nad określeniem przydatności niektórych węgli aktywnych produkowanych w kraju do zamykania obiegów wody technologicznej w zakładach włókienniczych”

Prowadzone zajęcia:

Chemia  (IŚ s1, studia stacjonarne i niestacjonarne),
Gospodarka wodno-ściekowa w zakładach przemysłowych  (IŚ s1, studia stacjonarne i niestacjonarne),
Technologia ścieków  (IŚ s1, studia stacjonarne i niestacjonarne),
Technologia wody  (IŚ s1, studia stacjonarne i niestacjonarne),
Wybrane zagadnienia z technologii wody i ścieków  (IŚ s2, studia stacjonarne i niestacjonarne).