Mgr inż. Krzysztof Kegler

Stanowisko: Asystent, doktorant

Pokój: 302

Wykształcenie:

• 2015 – obecnie, Politechnika Łódzka, Wydział Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska, studia doktoranckie w trybie stacjonarnym,
  • 2010 – 2015, Politechnika Łódzka, Wydział Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska, studia magisterskie i inżynierskie w trybie stacjonarnym, specjalizacja: urządzenia cieplne i oczyszczanie powietrza.

Obszar badań naukowych:

• Zastosowanie materiałów kompozytowych w wentylacji,
  • Analizy przepływowe z wykorzystaniem metod CFX i CFD.

Obszar zainteresowań:

wentylacja przemysłowa, klimatyzacja precyzyjna, nowoczesne źródła ciepła i chłodu z wykorzystaniem pomp ciepła

Działalność dydaktyczna:

• Zajęcia laboratoryjne z przedmiotu Wentylacja I,
  • Zajęcia projektowe z przedmiotu Ochrona powietrza,
  • Zajęcia laboratoryjne z przedmiotu Urządzenia do Ochrony Powietrza.