Adam Miziołek, student II stopnia kierunku ARCHITEKTURA przyjęty do grona Członków Stowarzyszenia Naukowego Collegium Invisibile

W ramach rekrutacji, do grona Członków Stowarzyszenia Naukowego Collegium Invisibile w 2024 roku został przyjęty student II stopnia architektury, Adam Miziołek.

Collegium Invisibile jest stowarzyszeniem działającym na rzecz wspierania rozwoju intelektualnego i społecznego wyróżniających się polskich studentów i studentek, doktorantów i doktorantek. Członkowie i członkinie Collegium tworzą dynamiczną sieć kontaktów umożliwiającą akademicką współpracę między uczelniami, krajami i dziedzinami wiedzy. Collegium jest organizacją niezależną oraz działającą na zasadach non-profit; zostało założone w 1995 roku z inicjatywy prof. Wojciecha Gasparskiego.

Gratulujemy!