Konkurs na prace dyplomowe z zakresu prefabrykacji betonowej „Sprefabrykuj dyplom z Pekabeksem”

Zapraszamy do udziału w konkursie

Firma PEKABEX organizuje Konkurs na najlepszą pracę dyplomową

Zasady uczestnictwa:

1) Do konkursu mogą być zgłaszane prace dyplomowe inżynierskie dla studentów I stopnia i magisterskie II stopnia studiów stacjonarnych lub niestacjonarnych przygotowane na polskich wyższych uczelniach technicznych, które zostały obronione i uzyskały co najmniej końcową ocenę dobrą, nie wcześniej niż 12 miesięcy przed terminem ogłoszenia konkursu.

2) Prace konkursowe powinny być napisane w języku polskim lub angielskim.

3) Prace powinny być zgłaszane przez autorów drogą wskazaną przez Organizatora.

4) Do konkursu mogą być zgłaszane zarówno prace indywidualne, jak i zespołowe, przy czym w wynikach zakłada się jedną nagrodę w przypadku dopuszczenia do grona laureatów.

5) Z uczestnictwa w konkursie wyłączone są osoby, które brały udział w projekcie Pekabeksu, gdzie dodatkowymi Promotorami, Promotorami pomocniczymi lub konsultantami byli pracownicy firmy Pekabex i spółek.

6) Zgłoszenia do konkursu należy przesłać do 30.06.2023 roku.

Regulamin Konkursu

PEKABEX na YouTube