Nagroda "Łódzkie Eureka 2023" w kategorii Technika

Gratulujemy laureatom

Zespół naukowo-wdrożeniowy z Politechniki Łódzkiej i firmy Hydro Building Systems Poland w składzie: prof. dr hab. inż. Łukasz Kaczmarek z Wydziału Mechanicznegodr hab. inż. Jacek Szer, prof. uczelni z Wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska, dr inż. Konrad Sodol, mgr inż. Dariusz Tyszkowski, otrzymał wyróżnienie „Łódzkie Eureka” w kategorii Technika za opracowanie technologii: "Inteligentny, ekologiczny kompozyt o właściwościach chłodząco-izolujących do zastosowań w fasadach przeciwpożarowych".

Jest to dla nas ogromny sukces, gdyż nagrodę „Łódzkie Eureka” przyznaje Rada ds. Szkolnictwa Wyższego i Nauki przy Prezydencie Miasta Łodzi za wybitne osiągnięcia naukowe, techniczne, i artystyczne wyróżnione na forum międzynarodowym lub krajowym.

Gratulujemy!