Saint-Gobain Glass Design Award 2022

Treść ogłoszenia konkursu

Właśnie wystartował konkurs dla architektów, projektantów i studentów – Saint-Gobain Glass Design Award!

Saint-Gobain Glass Polska, wiodący producent szkła budowlanego, zaprasza wszystkich architektów, projektantów i studentów, którzy w swoich realizacjach wykorzystują produkty marki, do udziału w konkursie Saint-Gobain Glass Design Award. Uczestnicy mogą zgłaszać swoje prace (projekty koncepcyjne lub zrealizowane) w czterech kategoriach do 31 marca 2023 r. poprzez dedykowaną platformę konkursową. Łączna pula nagród to aż 70 000 PLN!

Konkurs promuje wykorzystanie szkła, jako podstawowego materiału stosowanego od lat w architekturze, szczególnie docenianego za walory estetyczne i niezrównaną funkcjonalność, tj. wysoką przepuszczalność światła, rzeczywiste odwzorowywanie barw, izolację cieplną oraz doskonałe właściwości akustyczne. Aby wziąć udział w konkursie należy  zgłosić projekty, w których zastosowano  rozwiązania ze szkła Saint-Gobain Glass.

Szczegóły konkursu: https://glassdesignaward.pl/