Stypendia INPOST i inne

Treść ogłoszenia

Szanowni Państwo!

Ruszył właśnie specjalny program stypendialny "InPost Green City" firmy InPost, skierowany do studentów kierunku architektura oraz planowanie przestrzenne, w ramach którego najzdolniejsi studenci mogą się ubiegać o stypendium.

Szczegóły programu oraz regulamin znajdą Państwo na stronie (link).

Data zakończenia rekrutacji to 28 października 2022 r., więc warto się pospieszyć.

OGÓLNIE! W tym roku wystartowała największa w historii edycja programu stypendialnego Młodzi w Łodzi, w której aż 80 Fundatorów oferuje łódzkim studentom 121 stypendiów finansowych, kursy językowe, kursy IT oraz miejsce w akademiku. Pod adresem Wyszukiwarki Stypendiów można znaleźć szereg ciekawych propozycji, a pod adresem Regulamin można zapoznać się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi rekrutacji.