2022 Konkurs PERI

„14th International PERI Construction Exercise 2022/2023”

Międzynarodowy konkurs PERI Construction Exercise to konkurs z funduszem nagród o wartości 20 000 Euro.

Głównym założeniem konkursu jest podejście praktyczne. Uczestnicy konkursu mają wdrożyć wiedzę zdobytą na zajęciach w rzeczywistym projekcie. W ten sposób kompleksowo powiążą wiele dziedzin budownictwa, w szczególności w zakresie przygotowania do pracy i technologii deskowań, z czym spotkają się na placach budowy na całym świecie.

Konkurs dedykowany jest dla studentów i będzie okazją do nawiązania cennych kontaktów w PERI podczas szkolenia zawodowego. W trakcie realizacji projektu Zespół Specjalistów PERI będzie służyć pomocą i doradztwem. Studenci będą mogli wykorzystać techniki wirtualnej wizualizacji 3D projektu na poszerzonym poziomie.

Aplikacje na konkurs należy przygotować w języku niemieckim lub angielskim w terminie do:  31 lipca 2023 r.

Liczba osób w grupie jest ograniczona do 5. Link do konkursu: https://www.peri.com/en/career/students/construction-exercise.html

Document