Dzień Młodego Inżyniera 2023

Drodzy Studenci,

Już 29 listopada w środę na Wydziale Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska Politechniki Łódzkiej odbędzie się „Dzień Młodego Inżyniera”. Wydarzenie jest organizowane przez Wydział Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska Politechniki Łódzkiej oraz miesięcznik „BUILDER” w ramach ogólnopolskiego programu edukacyjnego „Builder for the Young Engineers 2023-2024”.

W programie Dnia Młodego Inżyniera odbędą się wykłady dotyczące rozwiązań i technologii w nowoczesnym budownictwie oraz architekturze, przedstawione przez doświadczonych inżynierów, reprezentujących wiodące firmy w branży budowlanej. Podczas wydarzenia będzie czas na zadawanie pytań i aktywny udział w wydarzeniu oraz bezpośrednie KONSULTACJE BRANŻOWE z ekspertami miesięcznika Builder.

KAŻDY UCZESTNIK OTRZYMA IMIENNY CERTYFIKAT POTWIERDZAJĄCY UDZIAŁ W DNIU MŁODEGO INŻYNIERA

UWAGA, żeby otrzymać certyfikat, konieczne jest zarejestrowanie się na platformie Buildera oraz potwierdzenie obecności na wydarzeniu w dniu 29 listopada podczas DMI.

REJESTRACJA: https://b4f.buildercorp.pl/Events/Details/223

ZACZYNAMY 29 LISTOPADA O GODZ. 9.30 W załączeniu znajdziecie szczegółowy program DMI.

MIEJSCE: aula B12, I piętro, Budynek B7, Al. Politechniki 6

Uczestnictwo w DMI na podstawie obecności na nim (potwierdzonej w dniu 29.11 w punkcie rejestracyjnym Buildera) będzie podstawą do zwolnienia z zajęć w czasie trwania wydarzenia.

Document