Pełnomocnik Rektora ds. równości na Wydziale Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska

Beata Matuszyńska Pełnomocnikiem Rektora ds. równości na Wydziale Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska

W związku z realizowaniem w Politechnice Łódzkiej Planu Równości Płci (Gender Equality Plan) JM Rektor prof. Krzysztof Jóźwik powierzył dwunastu osobom pełnienie funkcji Pełnomocnika ds. równości. Ich zadaniem jest wspieranie pracowników, doktorantów i studentów w podejmowaniu prób polubownego rozwiązywania konfliktów oraz prowadzenie postępowań wyjaśniających w sprawach dotyczących dyskryminacji, molestowania lub mobbingu.

Na Wydziale Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska Pełnomocnikiem tym została Pani Beata Matuszyńska.

Pełnomocnicy Rektora ds. równości