Sympozjum „PODWÓJNY JUBILEUSZ: 50-lecia Instytutu Inżynierii Środowiska i Instalacji Budowlanych i 50-lecia kierunku Inżynieria Środowiska na Wydziale Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska Politechniki Łódzkiej”

Sympozjum pt. „PODWÓJNY JUBILEUSZ: 50-lecia Instytutu Inżynierii Środowiska i Instalacji Budowlanych (aktualnie obowiązująca nazwa) i 50-lecia kierunku Inżynieria Środowiska na Wydziale Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska Politechniki Łódzkiej” - Jastrzębia Góra 22-24 września 2022 r.

W trakcie Sympozjum zostanie przedstawiona dotychczasowa historia Instytutu i odbędzie się dyskusja nad perspektywami jego dalszego rozwoju, a także omówiony będzie wcześniejszy i obecny stan kształcenia oraz wyzwania jakie stoją przed kierunkiem kształcenia „Inżynieria Środowiska w Budownictwie”. Podczas Sympozjum zaprezentowane będą również najnowsze osiągniecia badawcze pracowników Instytutu, a także odbędą się prezentacje Sponsorów Sympozjum. Szczegóły na stronie (link).