Saint-Gobain Architecture Student Contest 2024

Treść ogłoszenia

Szanowni Państwo,

Grupa Saint-Gobain co roku organizuje konkurs dla studentów architektury, wierząc, że przyszłość budownictwa spoczywa w rękach młodych specjalistów.

Jego ideą jest zachęcanie studentów architektury do zaprezentowania autorskich pomysłów spełniających założenia zrównoważonego rozwoju i wpisanych w kontekst architektoniczny różnych miast na świecie. Ostatnia edycja konkursu, w Lizbonie, zainteresowała studentów z ponad 30 krajów.

Zadane konkursowe w edycji 2024 jest zlokalizowane w Finlandii, w Helsinkach. Tam też, w czerwcu 2024, będzie miał miejsce międzynarodowy finał konkursu.

Więcej na temat konkursu oraz korzyści dla studentów oraz Uczelni zawiera list – zaproszenie przesłane w załączeniu.

Załączam regulamin i zadanie konkursowe „ASC 2024 – Helsinki”.

Przesyłam też link do strony konkursu – LINK. Ponadto link do strony krajowej konkursu – LINK do strony PL. Na stronach internetowych znajdują się wszystkie informacje na temat konkursu, poprzednich edycji oraz galeria projektów studentów z całego świata.

Rejestracja jest już otwarta.

Document