Saint Gobain - Konkurs dla studentów architektury

Zapraszamy do udziału w konkursie

Szanowni Państwo,

Grupa Saint-Gobain co roku organizuje konkurs dla studentów architektury, wierząc, że przyszłość budownictwa spoczywa w rękach młodych specjalistów.

Jego ideą jest zachęcanie studentów architektury do zaprezentowania autorskich pomysłów spełniających założenia zrównoważonego rozwoju i wpisanych w kontekst architektoniczny różnych miast na świecie.

Ostatnia edycja konkursu, w Warszawie, zainteresowała ponad 1600 studentów z 32 krajów.

Zadane konkursowe w edycji 2022/2023 jest zlokalizowane w Portugalii, w Lizbonie. Tam też, w czerwcu 2023, będzie miał miejsce międzynarodowy finał konkursu.

Serdecznie zapraszam do udziału w konkursie studentów Politechniki Łódzkiej.

Więcej na temat konkursu oraz korzyści dla studentów oraz Uczelni zawiera list – zaproszenie przesłane w załączeniu.

Strona dedykowana konkursu – LINK.

Ponadto w załączniku znajdziecie Państwo zadanie konkursowe „ASC 2023 – Lizbona” i podsumowanie publikacji na temat konkursu, zwycięskich zespołów oraz ich projektów (3-cie miejsce zajął zespół z Politechniki Śląskiej), które ukazały się w ciągu ostatnich miesięcy.