XI Sympozjum Studenckich Kół Naukowych - Węgierska Górka, 17-20.X.2016

grupowe 2016

fot. W. Witkowski

Sesja I

1. WRS – Działalność Samorządu (A. Rogalski, M. Rutkowska)
  2. SKN MOMENCIK – Filozofia i technika, Richard Buckminster Fuller geniusz konstrukcji w służbie ludzkości (S. Ośniecka)
  3. SKN Thermos - Działalność Koła w minionym roku akademickim (M. Lewek, K. Pyć)
  4. SKN CASH – Problemy ekonomiczne i społeczne procesu rewitalizacji na przykładzie miasta Łodzi (M. Sebastiański)
  5. SKN KĄT - Działalność Koła w minionym roku akademickim (J. Sikorska)

Sesja II

1. SKN IX Piętro – Działalność Koła w minionym roku akademickim (I. Karolczak)
  2. SKN IX Piętro – Łódź U Like – Ogólnopolskie Seminarium Studentów Architektury (A. Łapa, K. Woch)
  3. SKN IX Piętro – 20 lat minęło (A. Łapa)
  4. SKN IX Piętro – Huculszczyzna (K. Pyć, K. Lichocik, J. Sikorska)
  5. SKN MOMENCIK – Zastosowanie szkła w budownictwie (M. Nowicka, M. Palczewska, A. Pełka)
  6. SKN MOMENCIK - Działalność Koła w minionym roku akademickim (S. Stefańska, J. Mirczak)
  7. SKN IX Piętro – ABC Architektury 5 – raport (S. Dimitrowa, A. Łapa, P. Wacławiak)

Sesja III

1. SKN PKS – Działalność Koła w minionym roku akademickim (J. Szymczak, P. Skowron)
  2. SKN WENTYLATOR – Dron na budowie (B. Jeruzal)
  3. SKN WENTYLATOR - Działalność Koła w minionym roku akademickim (C. Sowała)
  4. SKN WENTYLATOR – Akademia BUDIMEX, praktyki laureata (c. Sowała)
  5. SKN CIRKULA – Włócz się po lesie (K. Grela)
  6. SKN CIRKULA – Lidzbark Warmiński (A. Karbowiak)
  7. SKN CIRKULA – Recepta na dobrą przestrzeń (J. Rachubińska, R. Purzyński)

Sesja IV

1. SKN Żuraw – Działalność Koła w minionym roku akademickim (A. Tomasik, I. Ziółkowska)
  2. SKN Żuraw – BetonKanoRace (A. Grabowski, K. Drożdż)
  3. SKN Żuraw – Konkurs Wybudujemy wieżę (P. Chałupka, A. Gałecka)
  4. Wyznaczanie korytarzy przewietrzających (A. Bochenek - doktorantka IŚ)
  5. Analiza numeryczna wybranych parametrów powietrza w pomieszczeniach Biblioteki Głównej PŁ (A. Lewandowska – doktorantka IŚ)
  6. Degradacja 2,4-DCP metodą fotosensybilizowanego utleniania (P. Wiercińska - doktorantka IŚ)
  7. Ocena możliwości ściennego ogrzewania elektrycznego (A. Fryze - doktorant IŚ)
  8. Łódź Solar Team (P. Wacławiak)
obrady 2016
teren 2016