XVI Sympozjum Studenckich Kół Naukowych – Szklarska Poręba, 12-15.X.2023

g

fot. W. Witkowski

Sesja I

1. dr inż. Jakub Miszczak, prof. uczelni - Wykład inauguracyjny „Kulisy trudnej współpracy konstruktora i architekta” (Warsztaty branżowe – Konstrukcja)
  2. dr hab. inż. Piotr Ostrowski, prof. uczelni - Sprawozdanie z działalności Komisji Budżetowej na Wydziale

Sesja II

1. WRS – działalność w roku 2022/23 (Aleksandra Mazurek, inż. Zofia Mikołajczyk, Agnieszka Szer, Julia Szlaska)
  2. SKN WENTYLATOR – działalność Koła w roku 2022/23 (inż. Patrycja Królak)
  3. SKN MOMENCIK – działalność Koła w roku 2022/23 – aktywność i sukcesy (Jakub Jadczak, Piotr Milczarek)
  4. SKN MOMENCIK – „Inspirowane bioniką sufity rastrowe” (Zuzanna Frąckowicz, Jakub Wójcik, Mateusz Thomas)
  5. dr hab. inż. Robert Cichowicz, prof. uczelni – „Kolejność wykonywania instalacji w domu” (Warsztaty branżowe – Instalacje)

Sesja III

1. SKN KĄT – działalność w roku 2022/23 (Aleksandra Ciemnoczołowska, Adam Dziąg)
  2. SKN ANALOG - działalność w roku 2022/23 (Adam Dziąg, Kinga Owczarek)
  3. Omówienie inspiracji i realizacji instalacji prezentowanej podczas Light Move Festiwal w edycji 2023 (Paweł Supernat, Weronika Śmiałkowska)
  4. dr inż. arch. Włodzimierz Witkowski - „Lwów – czas wojny. Zabezpieczenia dóbr kultury przed działaniami wojennymi.” (Warsztaty branżowe – Architektura)
śnieżka
sesja